Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

BARRAGLANZ - nowoczesna polimerowa powłoka ochronna

35
43.05 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: BARRAGLANZ
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Wysokojakościowa, nowoczesna i odporna na uszkodzenia powłoka ochronna o długim okresie żywotności. Łatwo rozprowadzana po powierzchni, posiada doskonałe właściwości wypełniające oraz krótki czas schnięcia. Powłoka jest antypoślizgowa, zmywalna po kilkudniowym okresie utwardzania. nadaje się do polerowania maszyną wysokoobrotową. Film ochronny tworzy wysoko połyskową warstwę ochronną , która jest bardzo łatwa w utrzymaniu i codziennej pielęgnacji. Zalecana regeneracja uszkodzonej powłoki z zastosowaniem sytemu "na sucho" SOLEX.

Zastosowanie:

Preparat zalecany jest do stosowania na powierzchniach wodoodpornych gładkich jak i porowatych.. Szczególnie zalecany do zabezpieczania kauczuku, PCV, linoleum, nie polerowanego kamienia naturalnego i sztucznego, płytek podłogowych, żywicy epoksydowej, posadzek przemysłowych i twardych w obiektach wszelkiego rodzaju.

Sposób użycia:

Do powierzchni bardzo porowatych zaleca się gruntowanie powierzchni z zastosowanie środka POLYMER GRUNT lub BARRAGLANZ w rozcieńczeniu 1:1, w przypadku linoleum dodatkowo przeszlifowanie powierzchni odpowiednim padem. Przed nałożeniem BARRAGLANZ należy zmyć posadzkę środkiem do gruntownego czyszczenia oraz zapewnić wyrównaną temperaturę pomieszczenia i samej podłogi, tj. około 10-25oC. Grzejniki lub inne źródła ciepła powinny zostać wyłączone. Należy zadbać również o dobrą wentylację w pomieszczeniu. Nanieść 2 cienkie warstwy, zachowując odpowiedni odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi warstwami (około 20-30 minut przy dobrej wentylacji i temperaturze zewnętrznej 10 -25oC). Ostrożne użytkowanie możliwe jest po 2 godzinach, pełne użytkowanie po 24 godzinach. W celu osiągnięcia większej trwałość i połysku, zaleca się polerowanie maszyną wysokoobrotową po kilku dniach od położenia powłoki. Do codziennego mycia zaleca się stosowanie PREMIUM nr 4, KLAR CITRO, SEVERA SKY lub BLUE STAR.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  gotowy do użycia
Wartość pH w koncentracie
 9
Dostępne opakowania
 10L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: