Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

CARE PROFI - antypoślizgowy środek myjąco-pielęgnujący

brak zdjęcia
14.2
17.47 brutto zł (RABAT 50.00%)
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: CAREPROFI
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Preparat przebadany zgodnie z normą DIN 18032, część 2. Posiada przyjemny kwiatowy zapach. Nie powoduje „nadbudowy” kolejnych warstw.
Wysoko wydajny, nadaje połysk czyszczonej powierzchni. Produkt charakteryzuje wysoka zwilżalność oraz bardzo dobre właściwości rozpuszczania cząsteczek brudu. Odpowiedni do maszyn wysokoobrotowych i automatów czyszczących.

Zastosowanie:

Produkt posiada właściwości czyszczące oraz pielęgnujące. Nadaje się do bieżącego utrzymywania czystości wykładzin takich jak PCV, linoleum, guma, kamień sztuczny i naturalny, marmur, gres, lastryko, zabezpieczone drewno. Optymalny efekt pielęgnacji powierzchni uzyskuje się poprzez regularne, a przy tym oszczędne stosowanie środka. Nie nadaje się do niezabezpieczonych podłóg drewnianych i parkietów. Doskonały przede wszystkim do zastosowania do wykładzin stosowanych w halach sportowych (DIN 18.032).

Sposób użycia:

W przypadku mycia ręcznego jedno lub 2 stopniowego, zalecane jest dozowanie od 20-40 ml koncentratu na 8 litrów wody (0,25%-0,5%).           Czyszczenie maszynowe stosować do 0,5% (5 ml/ 1 l wody) lub w sposób wskazany przez producenta urządzenia.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  0,25-0,5% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 8
Dostępne opakowania
 1L / 10L
Do maszyn czyszczących
 Tak

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: