Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

GRANIT S - silny środek do czyszczenia grilla i przypaleń

17.5
21.53 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: GRANITS
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Środek do czyszczenia grilów z systemem ochrony metalu, silnie alkaiczny, do spryskiwania. Rozpuszcza przypalone resztki organiczne takie jak tłuszcz i zwęglenia. Przywiera również do prostopadłych powierzchni. Działa zarówno na zimnych jak i gorących powierzchniach. Zapewnia higieniczną czystość dzięki zawartości aktywnego chloru. Nanoszenie produktu przy pomocy rozpylacza. Przy regularnym stosowaniu ułatwia usuwanie nagromadzonych zanieczyszczeń.

Zastosowanie:

Produkt przeznaczony do czyszczenia grilów, pieców i pieców konwekcyjnych. Usuwa samoczynnie zaschnięte, przypalone i zwęglone pozostałości po grillowaniu, pieczeniu i smażeniu.

Sposób użycia:


Za pomocą rozpylacza nanieść produkt na zimną lub ciepłą powierzchnię. Po oczyszczeniu dokładnie przemyć powierzchnię wodą; ewentualnie czynność powtórzyć. Nie podgrzewać powierzchni do grillowania i pieczenia, na które naniesiony jest produkt. W przypadku wystąpienia dużych ilości zaschniętych pozostałości zastosować dłuższy czas działania produktu. Przy regularnym stosowaniu produktu ułatwia on usuwanie nagromadzonych zanieczyszczeń. Za szkody poniesione w wyniku niewłaściwego stosowania produktu nie możemy ponosić odpowiedzialności.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  gotowy do użycia
Wartość pH w koncentracie
 14
Dostępne opakowania
 1L / 10L

 

 

 

 

 Dokumenty do pobrania: