Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

INDUSTRIAL - alkaiczny środek do czyszczenia przemysłowego 10L

101.9
125.34 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: INDUSTRIAL
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Alkaliczny preparat do czyszczenia przemysłowego, słabo pieniący, o dużej sile działania i właściwościach emulgujących. Rozpuszcza m.in. silne zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego, rdzę, stare nawarstwione osady. Szczególnie polecany do zastosowania w tzw. czyszczeniu przemysłowym, jak też w myjkach wysokociśnieniowych, np. do mycia elewacji. Środek dopuszczony do czyszczenia w zakładach przemysłu spożywczego. Stopień twardości wody nie wpływa ujemnie na jakość działania. Środek bardzo wydajny w użyciu.

Zastosowanie:

Stosowany do maszynowego mycia wszystkich powierzchni odpornych na wodę i zasady, do powierzchni w zakładach przemysłowych z żywicy syntetycznej, kamienia naturalnego lub sztucznego oraz innych posadzek spotykanych w przemyśle. Nadaje się do użycia w przemyśle spożywczym, do zmywania wszelkich powierzchni w zakładach produkcyjnych i przetwórczych, w supermarketach, restauracjach, kantynach itp.

Sposób użycia:

Czyszczenie ręczne: w zależności od zabrudzenia rozpuścić 80-150 ml w 8 litrach wody i rozprowadzić po mytej powierzchni gąbką, ścierką lub przy użyciu myjki wysokociśnieniowej. Po kilku minutach powierzchnię obficie spłukać wodą.
Czyszczenie intensywne: 400-800 ml środka rozpuścić w 8 litrach wody i postępować jak w przypadku czyszczenia ręcznego.
Czyszczenie w automacie: stosować 20–50 ml środka na 1 litr wody.
Myjki wysokociśnieniowe: rozpuścić w wodzie w stosunku 1:5 do 1:10. Roztworem napełnić zbiorniczek. Zawór dozujący ustawić na 0,5-2%.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  1-2 % roztwór
Wartość pH w koncentracie
 10
Dostępne opakowania
 10L
Do maszyn czyszczących
 Tak

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: