Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

KLEEN TOP - nowoczesny środek do czyszczenia i pielęgnacji podłóg

23
28.29 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: KLEENTOP
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Nowoczesny środek do czyszczenia powierzchni o właściwościach pielęgnacyjnych. Odpowiedni do wysoko wydajnego czyszczenia metodą spray. Posiada dobre właściwości zwilżające i rozpuszczające zanieczyszczenia oraz dobre właściwości antypoślizgowe. Wysycha szybko nie pozostawiając smug, jednocześnie nadając połysk czyszczonej powierzchni. Kompatybilny z większością środków do dezynfekcji podłóg. Do wszystkich wodoodpornych posadzek również zabezpieczonych powłoką ochronną. Nadaje się do polerowania maszyną wysokoobrotową, odpowiedni do automatów czyszczących.

Zastosowanie:


Przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich twardych zmywalnych powierzchni w szczególności linoleum, PVC, wykładzin kauczukowych, polyolefin, naturalnego i sztucznego kamienia, klinkieru, terakoty, laminatu i lakierowanego parkietu. Do zastosowania w automatach czyszczących oraz do czyszczenia metodą spray.

Sposób użycia:


Do uzyskania roztworu używać zimnej wody. Czyścić metodą jedno lub dwustopniową w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Czyszczenie metodą spray: 10-20 ml / 8l wody. Czyszczenie spray mopem: 20-40 ml / 8l wody. Czyszczenie bieżące: 20-40 ml / 8l wody. Pielęgnacja powierzchni: 200-300 ml / 8l wody. Czyszczenie w automatach: stężenie od 0,5-2% lub stosować się do instrukcji producentów maszyn.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  0,1-2% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 8
Dostępne opakowania
 1L / 10L
Do maszyn czyszczących
 Tak

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania:

 


.