Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Krem do rąk ISOLDA lanolina z olejem z rokitnika 100 ml

3.78
4.65 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: VPKRL001097
Dostępność: w magazynie
 
Krem ochronny ISOLDA lanolina z olejem z rokitnika

Opis:

Ten tłusty krem, dzięki unikalnemu połączeniu czystej lanoliny farmaceutycznej, oleju z rokitnika i soi, tworzy bogatą konsystencję, która pomaga w ochronie skóry przed niekorzystnymi czynnikami środowiska, zwłaszcza przed wilgocią, i w jej odżywianiu. Pomimo wysokiej zawartości olejów i wosków, skóra po nałożeniu kremu pozostaje przyjemnie elastyczna. Krem może być stosowany do skóry rąk obciążanej podczas pracy w warunkach wilgotnych - ze środkami czyszczącymi i rozpuszczalnikami. Krem można również używać do  okładów regenerujących.

Składniki:
 
Lanolina to wosk naturalnego pochodzenia, który pozyskuje się z owczej wełny. Lanolina oczyszczona, w jakości farmaceutycznej, jest stosowana w farmacji i kosmetykach, gdzie służy do pielęgnacji skóry - tworzy ochronną, wodoodporną warstwę i sprawia, że skóra staje się bardziej delikatna. 

Olej z rokitnika
pozyskuje się z owoców rokitnika zwyczajnego (Hippophae rhamnoides) i stanowi on kompleks substancji aktywnych biologicznie. Poza obecnym w dużej ilości tłuszczowym kwasem palmitooleinowyn, który jest ważnych składnikiem warstwy skórnej, zawiera również substancje karotenoidowe, witaminy, flawonoidy, rutynę oraz substancje mineralne. Dzięki swemu bogatemu składowi jest ważnym surowcem w przemyśle kosmetycznym, cenionym zwłaszcza z uwagi na właściwości regeneracyjne i przeciwzapalne.

Dla kogo?

Dla każdego typu skóry. Szczegółnie polecany dla skóry suchej, nadaje elastyczność. Idealny do skóry rąk obciążanej podczas pracy w warunkach wilgotnych.