Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Krem do rąk ISOLDA nagietek z olejem lnianym 100 ml

3.18
3.91 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: VPKRM001096
Dostępność: w magazynie
 
Krem gojący ISOLDA nagietek z olejem lnianym

Opis:

Klinicznie przebadany krem, który w przypadku regularnego stosowania wspomaga i przyspiesza proces gojenia skóry bez śladów krwawienia. Po zastosowaniu uaktywniają się nie tylko składniki właściwe ekstraktu nagietka lekarskiego, ale również oleje zawarte w kremie, które sprawiają, że skóra aktywnie się regeneruje i pozostaje elastyczna oraz delikatna. Produktu nie należy stosować na rany otwarte, wspomaga on jednak gojenie drobnych ran bez śladów krwawienia, oraz blizn i podrażnionej skóry.

Składniki:
 
Nagietek lekarski (Calendula officinalis) to roślina ceniona już w czasach starożytnego Rzymu i Grecji, w których była ona stosowana ze względu na swoje właściwości regeneracyjne, łagodzące, przeciwzapalne i gojące, jak również do barwienia tkanin. Obecnie nagietek lekarski dzięki składowi (zawiera olej esencjonalny, karotenoidy, flawonoidy, saponiny, żywice i inne) i działaniu jest stosowany zarówno w medynie ludowej, jak i farmacji.

Olej lniany jest pozyskiwany poprzez tłoczenie nasion lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum). Dzięki zawartości nienasyconych olejów omega 3 i 6 może być wykorzystywany jako suplement diety, zastosowanie znajduje również w przypadku dolegliwości skórnych. Przy zastosowaniu zewnętrznym sprawdził się w zakresie regeneracji suchej, zmęczonej, dotkniętej zapaleniem skóry, jak również zwykłej pielęgnacji skóry.

Dla kogo?

Dla każdego typu skóry. Szczegółnie polecany dla osób pracujących w przemyśle budowlanym.

Atest zdolności gojenia skóry

Krem został przebadany klinicznie w placówce specjalizującej się w procesach dermatologicznych związanych z oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Potwierdzono, że krem łagodził podrażnioną skórę i pomagał w przyspieszeniu procesu gojenia skóry bez śladów krwawienia.