Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

NITOR - środek do czyszczenia powierzchni mikroporowatych

23.3
28.66 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: NITOR
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Silnie alkaliczny, specjalistyczny środek do czyszczenia powierzchni twardych, mikroporowatych i szorstkich np. gresu. Natychmiastowe wiązanie cząsteczek brudu daje znakomite efekty czyszczenia. Nawet uporczywe i stare zabrudzenia są szybko i gruntownie wypłukiwane z porów. Nadaje się zarówno do mycia maszynowego jak i ręcznego.

Zastosowanie:

Przeznaczony do codziennego czyszczenia zasado- i wodoodpornych powierzchni gładkich, porowatych, szorstkich, takich jak np. klinkier, gres, kafelki antypoślizgowe stosowane wewnątrz i na zewnątrz. Nadaje się również do czyszczenia gruntownego silnie zabrudzonych posadzek betonowych. Nie nadaje się do czyszczenia linoleum ani podłóg kamiennych pochodzenia wapiennego, np. marmuru.

Sposób użycia:

Czyszczenie gruntowne: Maszyna szorująca z padem i odkurzacz na mokro lub automat szorująco-zbierający. W zależności od stopnia zabrudzenia 200–800 ml na 8 litrów wody.
Czyszczenie bieżące: Zmywanie mopem lub przy użyciu automatu szorująco–zbierającego. Stosować w zależności od stopnia zabrudzenia 30–200 ml na 8 litrów wody.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  0,5-10% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 13
Dostępne opakowania
 1L / 10L
Do maszyn czyszczących
 Tak

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: