Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

NOVATEP - środek do czyszczenia wykładzin, dywanów, ścian, sufitów

29
35.67 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: NOVATEP
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Środek do mycia uporczywych zabrudzeń z powierzchni odpornych na odbarwianie i odkształcenia. Stosowany do czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerek jak również ścian i sufitów.

Zastosowanie:

Przed zastosowaniem większe zabrudzenia usunąć odkurzaczem, sprawdzić w miejscu najmniej  widocznym, czy wykładzina odporna jest na odkształcenia czy odbarwianie. Po naniesieniu środka za pomocą spryskiwacza, powierzchnię zmyć przy użyciu delikatnej szczotki do szamponowania. Na końcu zmyć czystą wodą. Środek znajduje również zastosowanie jako dodatek do mycia w automatach czyszczących.

Sposób użycia:

Czyszczenie przy zastosowaniu ekstraktora: stosować roztwór od 1:4 do 1:8. Spryskać powierzchnię i spłukać czystą wodą.
Czyszczenie kombinowane szamponowanie + czyszczenie ekstrakcyjne: stosować roztwór 1:4 do 1:8 – spryskać powierzchnię i spłukać wodą.
Czyszczenie tapicerek: stosować roztwór 1:4 do 1:8 – spryskać zabrudzone miejsca i spłukać czystą wodą. Do czyszczenie tapicerek i wykładzin z tworzyw sztucznych polecane są pady z przędzy o wysokim stopniu absorbcji.
Wywabianie plam: stosować środek nie rozcieńczony lub rozcieńczony w proporcji 1:1. Nanieść na powierzchnię i szorować za pomocą specjalnej szczotki do odplamiania lub ściereczki absorbującej wodę, spłukać wodą.
Mycie ścian i sufitów: środek nadaje się do mycia ścian gładkich i porowatych. Przed użyciem należy przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu, czy powierzchnia nie odbarwia się. W zależności od zabrudzenia zastosować roztwór 1:1 do 1:4, nanieść środek za pomocą spryskiwacza. W przypadku powierzchni gładkich wytrzeć natychmiast wilgotną ściereczką. Powierzchnie porowate nie wymagają wycierania, ponieważ środek z łatwością jest wchłaniany.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  10-25% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 9
Dostępne opakowania
 1L / 10L
Do maszyn czyszczących
 Tak

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: