Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

OROSEPT VK - środek do mycia i dezynfekcji powierzchni

37
45.51 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: OROSEPTVK
Dostępność: w magazynie
 
Zastosowanie:

Środek do bieżącego mycia i dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń oraz powierzchni zmywalnych w obszarach: przemysł spożywczy, kuchnie przemysłowe, domy seniora, baseny kąpielowe, pomieszczenia sanitarne, sauny, w tym sprzętów mających kontakt z żywnością. Do mycia i dezynfekcji powierzchni w szpitalach i gabinetach lekarskich (poza obszarem klinicznym). Wykazuje działanie: bakteriobójcze, grzybobójcze, bójcze wobec spor Clostridium difficile oraz wirusobójcze.

Dozowanie i czas kontaktu:

Do bieżącego stosowania należy przygotować podany poniżej, zależny od zwalczanego organizmu, roztwór produktu; nanieść na czyszczoną powierzchnię a następnie pozostawić określony czas;

 

Działanie:

bakterio i grzybobójcze  4%-15 minut
biobójcze wobec spor
Clostridium difficile
 5%-60 minut
polio wirus  4%-30 minut
adenowirusy 
 2%-15 minut

 

 

 

 

 

 

Produkt do użytku profesjonalnego. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po dezynfekcji spłukać wodą zdatną do picia. Umyte powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przechowywać w chłodnym, wentylowanym miejscu, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu.


Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  2-5% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 13
Dostępne opakowania
 1L / 10L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: