Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

PARA DECALCIFIER - odkamieniacz o dużej sile działania 1L

29.2
35.92 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: PARADECAL
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Skoncentrowany odkamieniacz o dużej sile działania. Usuwa kamień, plamy z wody, i inne osady. Do zastosowania na wszystkich powierzchniach odpornych na kwasy, jak automaty do kawy, bojlery, czajniki itp. Przestrzegać zaleceń producentów mytych urządzeń. Rozpuszcza osady wapienne, cement, resztki betonu i rdzę. Nie pieni się, nie posiada zapachu. Nie zawiera kwasu solnego, ani wypełniaczy. Nie nadaje się do powierzchni emaliowanych.

Zastosowanie:

Zalecany do usuwania kamienia ze wszystkich przedmiotów i powierzchni odpornych na kwasy. Przede wszystkim przedmiotów wielkogabarytowych, automatów do kawy, bojlerów, czajników, basenów, armatur, powierzchni ze stali szlachetnej, kafelków i innych.

Sposób użycia:


Odkamienianie urządzeń: dodać 100 ml preparatu na 1 litr wody. Zbiornik urządzenia napełnić roztworem do 2/3 wysokości. Podgrzać. Przy bardzo grubej warstwie kamienia czynność powtórzyć. Ważne! Po każdym użyciu preparatu urządzenie wypłukać kilkakrotnie czystą wodą.
Odkamienianie powierzchni i przedmiotów: zwilżyć powierzchnię roztworem (zastosować stężenie jak wyżej) i odczekać ok. 5 minut. Następnie spłukać obficie czystą wodą. Nie stosować do powierzchni emaliowanych. Za nieprawidłowe użytkowanie i spowodowane tym ewentualne szkody odpowiedzialność ponosi użytkownik.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  10% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 1
Dostępne opakowania
 1L

 

 

 

 

 Dokumenty do pobrania: