Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

POLYMER GRUNT - nowoczesna dyspersja gruntująca 10L

337.8
415.49 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: POLYMERGRUNT
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Dyspersja podkładowa jest nowoczesnym preparatem zawierającym składniki syntetyczne o wysokiej przyczepności. Produkt odznacza się dużą zdolnością wypełniania powierzchni porowatych i absorbujących wodę. Pozostawią powłokę jednolitą, błyszczącą, odporną na ścieranie czy inne zniszczenia, powstałe np. w wyniku chodzenia. Dyspersja podkładowa nie nadaje się do polerowania ani obróbki maszyną wysokoobrotową.

Zastosowanie:

Stosować do wszystkich powierzchni wodoodpornych, porowatych i gładkich, np. z PCV, linoleum, kamienia naturalnego, posadzek z cementu i żywicy syntetycznej. Również jako podkład pod warstwy polimerowe, szczególnie w przypadku podłóg, na których bezpośrednie położenie polimeru nie przynosi zadawalającego efektu. Nie stosować do wykładzin kauczukowych.

Sposób użycia:

Nakładać na powierzchnię idealnie czystą, zmytą środkiem do gruntownego czyszczenia, zneutralizowaną i suchą. Przed rozpoczęciem nakładania preparatu należy zapewnić wyrównaną temperaturę pomieszczenia i samej podłogi ok. 10-20o C. Urządzenia grzewcze, które mogłyby spowodować przegrzanie, należy wyłączyć. Koniecznie zadbać o dopływ świeżego powietrza. Rozprowadzić 1-2 cienkie warstwy preparatu. Przed nałożeniem kolejnej warstwy, upewnić się, czy poprzednia dobrze wyschła. Czas wysychania przy dobrej wentylacji, w zależności od temperatury wynosi około 20-30 min. W przypadku wykładzin o dużej absorpcji, oprócz linoleum, jako pierwszą warstwę należy zastosować preparat w rozcieńczeniu z wodą 1:1. Jako trzecią warstwę zaleca się powłokę polimerową TRIGOMAT lub BIGOMAT.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  gotowy do użycia
Wartość pH w koncentracie
 8,5
Dostępne opakowania
 10L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: