Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

POWER CLEANER S - silny środek do grunt. czyszczenia powierzchni

22
27.06 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: POWERCLEANERS
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Silny środek czyszczący na bazie kwasu, usuwający pozostałości cementu. Zawiera efektywną kombinację różnych kwasów mineralnych. Usuwa dokładnie zaschnięte i zwietrzałe osady. Szczególnie zalecany do usuwania osadu z moczu. Idealny do stosowania na budowach. Chroni czyszczony materiał.

Zastosowanie:

Produkt przeznaczony do stosowania na wszystkich kwasoodpornych powierzchniach i materiałach. Szybko usuwa trwałe zabrudzenia i osady. Przeznaczony do usuwania osadów z wapnia i moczu. Sprawdza się zarówno jako środek do gruntownego czyszczenia jak i do czyszczenia codziennego np. w łazienkach i innych obszarach charakteryzujących się dużą wilgotnością. Skuteczny również przy użyciu twardej wody. Nie jest zalecany do czyszczenia wrażliwych na kwasy powierzchni takich jak: marmur, granit i nie odpowiadającej normie DIN ISO 2722 emalii, niklu, cynku i innych.

Sposób użycia:

Czyszczoną powierzchnię dobrze zwilżyć.
Czyszczenie gruntowne: koncentrat lub produkt rozcieńczony w stosunku 1:10 nanieść na powierzchnię. Roztwór czyszczący, w zależności od stopnia zabrudzenia, powinien pozostać kilka minut na czyszczonej powierzchni. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń czynnośń należy powtórzyć.
Czyszczenie codzienne: zastosować produkt rozcieńczony w stosunku od 1:50 do 1:100. Po zakończeniu czyszczenia należy dokładnie spłukać pozostałości produktu czystą wodą aby uniknąć uszkodzenia powierzchni przez pozostałości kwasu.
Przed pierwszym zastosowaniem produktu należy przeprowadzić próbę materiału. Należy przestrzegać wskazówek producenta dotyczących czyszczenia i pielęgnacji urządzeń sanitarnych. Za szkody poniesione w wyniku niewłaściwego stosowania produktu nie ponosimy odpowiedzialności.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  1-2% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 1
Dostępne opakowania
 1L / 11KG
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: