Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

POWER STRIP NEUTRA - usuwanie powłok, bez neutralizacji 10L

269
330.87 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: POWERSTRIPNEUTRA
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Wysokoefektywny środek do gruntownego czyszczenia powierzchni wodoodpornych. Intensywnie rozpuszcza uprzednio naniesione nawarstwione powłoki ochronne, nie niszcząc przy tym samej podłogi. Produkt nie wymaga neutralizacji, po zebraniu zanieczyszczeń należy przetrzeć wykładzinę wilgotnym mopem.

Zastosowanie:

Środek usuwa stare powłoki ochronne z linoleum, gumy, parkietu, PCV, asfaltu, kamienia, marmuru, klinkieru i płytek ceramicznych. Nie nadaje się do niezabezpieczonego drewna i parkietu, wykładzin tekstylnych oraz powierzchni lakierowanych.

Sposób użycia:

Przed przystąpieniem do czyszczenia, należy sprawdzić, czy dana powierzchnia jest odporna na odbarwienia. W zależności od stopnia zabrudzenia i grubości warstwy, która ma być usunięta stosować rozcieńczenia od 1:1 do 1:20 (zimna woda). Roztwór rozprowadzić automatem szorująco-zbierającym lub maszyną jednotarczową. Pozostawić na 10min, następnie szorować, przy pomocy urządzania zastosowanego do rozprowadzenia i odpowiedniego pada czyszczącego. Zebrać rozpuszczone zanieczyszczenia i w razie potrzeby czynność powtórzyć. Na zakończenie przetrzeć wykładzinę wilgotnym mopem.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  1:1 - 1:20
Wartość pH w koncentracie
 10,5
Dostępne opakowania
 10L
Do maszyn czyszczących
 Tak

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: