Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

PREMIUM NR 1 CLASSIC - środek do bieżącego czyszczenia sanitariatów

14.7
18.08 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: PREMIUMNR1CLASSIC
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Wysoka zdolność rozpuszczania kamienia, z łatwością usuwa również rdzę, zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego, mydło wapniowe, zaprawę cementową. Trwały, perfumowany zapach pozostaje jeszcze długo w pomieszczeniu po zastosowaniu. Dzięki swoim właściwościom czyszczącym jest środkiem ogólnego zastosowania.

Zastosowanie:

Bardzo dobry środek odwapniający stosowany do czyszczenia podłóg, ścian, chromowanych części armatury łazienkowej, do toalet, kabin prysznicowych, wanien i innego wyposażenia łazienek i kuchni. Nie nadaje się do mycia marmuru, kamienia sztucznego, emalii nie odpowiadającej normom wg klasyfikacji DIN ISO 2722, uszkodzonych powierzchni chromowanych, niklowanych i ocynkowanych.

Sposób użycia:

W zależności od stopnia zabrudzenia – do bieżącego czyszczenia wystarczy 20-80 ml środka na 8 litrów wody, w przypadku silniejszych zabrudzeń można zastosować nawet 400 ml środka na 8 litrów wody (roztwór 1:20). Nanieść roztwór na mytą powierzchnię i pozostawić przez dłuższy czas, następnie spłukać obficie wodą. W przypadku czyszczenia urządzeń sanitarnych można stosować środek nie rozcieńczony. Usuwać zabrudzenia przy użyciu szczotki.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  0,5-1% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 1
Dostępne opakowania
 1L / 10L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: