Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

PREMIUM NR 1 VISKOS - gęsty środek do czyszczenia sanitariatów

17.4
21.4 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: PREMIUMNR1VISKOS
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Wysoka gęstość produktu podnosi efektywność, czyszczenia szczególnie na powierzchniach pochyłych i pionowych. Osady z mydła, moczu, zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego rdza są z łatwością usuwane. Regularnie stosowany zapobiega powstawaniu osadów wapiennych, wysycha szybko bez smug. Trwały świeży zapach pozostaje w pomieszczeniu długo po zastosowaniu.

Zastosowanie:

Szybko działający środek czyszczący oparty na wysoce efektywnym kwasie amidosulfonowym. Skutecznie usuwa kamień, osady z mydła i moczu. Do stosowania na wszystkich kwaso- i wodoodpornych powierzchniach w obszarze sanitarnym, np.: czyszczenie płytek podłogowych i ściennych, urządzeń sanitarnych wykonanych z ceramiki i stali nierdzewnej. Nie nadaje się do mycia granitu, powierzchni zawierających wapń: marmur, beton itp., emalii nie odpowiadającej normom wg klasyfikacji DIN ISO 2722, uszkodzonych powierzchni chromowanych, niklowanych i ocynkowanych.

Sposób użycia:

Do stosowania w jedno lub dwuetapowym czyszczeniu powierzchni. W zależności od stopnia zabrudzenia – do bieżącego czyszczenia wystarczy 80-100 ml środka na 8 litrów wody (1-1,25%), w przypadku silniejszych zabrudzeń można zastosować nawet 400 ml środka na 8 litrów wody (5%). Muszle toaletowe/pisuary: PREMIUM NR 1 VISKOS dokładnie rozprowadzić pod górną krawędzią muszli WC, po krótkim czasie przeszorować szczotką, następnie spłukać. Inne urządzenia: rozprowadzić dokładnie po całej powierzchni, odczekać kilka minut i spłukać wodą. Przed zastosowaniem sprawdzić odporność czyszczonej powierzchni (patrz instrukcja producenta czyszczenie i konserwacja urządzeń sanitarnych!). Za szkody wynikłe z niewłaściwego użytkowania nie ponosimy odpowiedzialności.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  1-1,25% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 1
Dostępne opakowania
 1L / 10L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: