Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

PREMIUM nr 4 - środek myjąco - pielęgnujący z dod. polimerów

17.9
22.02 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: PREMIUMNR4
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich podłóg zmywalnych. Nie powoduje „nadbudowy” kolejnych warstw. Pozostawia powłokę zabezpieczającą przed ponownym zabrudzeniem. Charakteryzuje się przyjemnym zapachem.

Zastosowanie:


Przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich podłóg zmywalnych, w szczególności linoleum, wykładzin kauczukowych i innych trudnych w utrzymaniu wykładzin. Również do czyszczenia i pielęgnacji posadzek kamiennych. Nadaje się do zastosowania w automatach czyszcząco-zbierających. Dla uzyskania optymalnego efektu czyszczenia zaleca się przeprowadzenie czyszczenia gruntownego. Można wówczas zastosować roztwór o wyższym stężeniu niż to, które stosuje się do bieżącego mycia.

Sposób użycia:


Do uzyskania roztworu używać letniej wody. Do czyszczenia bieżącego zabrudzonych powierzchni gładkich rozpuścić 20-30 ml środka w 8 litrach wody. Do czyszczenia powierzchni porowatych, ewentualnie absorbujących wodę – 40–50 ml na 8 litrów wody. Do czyszczenia za pomocą automatu powierzchni gładkich z tworzyw sztucznych lub kamiennych – 50-70 ml na 10 litrów wody. Do czyszczenia za pomocą automatu powierzchni porowatych lub absorbujących wodę nawet do 400 ml na 10 litrów wody. Nadaje się również do czyszczenia poprzez spryskiwanie. Po dokładnym wyschnięciu, dla podwyższenia efektu połysku, zaleca się polerowanie maszyną wysokoobrotową.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  0,5-1% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 9
Dostępne opakowania
 1L / 10L
Do maszyn czyszczących
 Tak

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: