Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

PROFESSIONAL WAX - wosk do impregnacji podłóg drew. 10L

315.1
387.57 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: PROFWAX
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Czyści, pielęgnuje i chroni w jednym cyklu pracy wszystkie powierzchnie odporne na rozpuszczalniki. Posiada właściwości antypoślizgowe. Nadaje matowy, jedwabisty połysk, łatwo się poleruje. Preparat wygodny w nakładaniu, a po wyschnięciu odporny na zniszczenia. Bezzapachowy.

Zastosowanie:

PROFESSIONAL WAX jest przeznaczony do wszystkich rodzajów podłóg i wykładzin odpornych na rozpuszczalniki, np. niezabezpieczony parkiet, drewno, ksylolit, linoleum, korek, klinkier nie glazurowany i płytka podłogowa.

Sposób użycia:

Wcześniej przygotowaną podłogę (wyczyszczoną gruntownie i wyschniętą) spryskać preparatem lub nanieść ściereczką. Pozostawić do wyschnięcia, następnie polerować maszyną jednotarczową (szczotka z włosia naturalnego lub pad do polerowania).
Stosując preparat jako środek do czyszczenia podłogi, nanieść spryskując i natychmiast przystąpić do obróbki maszyną jednotarczową z odpowiednim padem z tworzywa sztucznego tak długo, aż powierzchnia stanie się sucha i błyszcząca. W ten sposób zostaną usunięte m.in. zabrudzenia, ślady butów, zarysowania od obcasów a film ochronny uzupełniony.
Pojemnik wstrząsnąć przed użyciem, a po zakończeniu pracy natychmiast zamknąć.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  gotowy do użycia
Wartość pH w koncentracie
 brak danych
Dostępne opakowania
 10L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: