Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

PURINA - silny środek usuwający tłuszcze, białka i oleje

19.2
23.62 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: PURINA
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Skuteczny preparat do stosowania w kuchniach, nadaje się do myjek wysokociśnieniowych. Czyści skutecznie wszystkie powierzchnie zabrudzone zanieczyszczeniami pochodzenia tłuszczowego i białkowego. Nie tworzy piany, dlatego nadaje się do stosowania maszynowego. Stosować tylko na powierzchnie odporne na działanie zasad.

Zastosowanie:

Do usuwania tłuszczu z wszystkich powierzchni i urządzeń zmywalnych, odpornych na działanie zasad. Szczególnie zalecany w przemyśle przetwórstwa spożywczego, w stołówkach, kuchniach, rzeźniach, mleczarniach itp. Przede wszystkim do usuwania bardzo silnych zabrudzeń tłuszczowych z podłóg, powierzchni roboczych (blatów), okapów, etc. Nadaje się również do zastosowania w myjkach wysokociśnieniowych.

Sposób użycia:


20–50 ml środka rozpuścić w 8 litrach (jedno wiadro) wody, w zależności od wymagań i stopnia zabrudzenia mytego sprzętu i powierzchni, a także zgodnie z zaleceniami producenta tego sprzętu. Następnie nanieść na powierzchnię, szorować lub czyścić maszynowo, poczym spłukać czystą wodą. Wszystkie powierzchnie mające styczność z żywnością spłukać dokładnie wodą o właściwościach wody pitnej.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  0,2-0,5% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 12
Dostępne opakowania
 1L / 10L

 

 

 

 

 Dokumenty do pobrania: