Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

RZ2 - środek do czyszczenia i pielęgnacji na bazie mydła 10L

133.1
163.71 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: RZ2
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Preparat do stosowania na wszystkich wodoodpornych i niezabezpieczonych podłogach. Tworzy odporną na zabrudzenia, jedwabiście matową powierzchnię. Daje bardzo dobre wyniki czyszczenia. Dzięki polerowaniu umożliwia powstanie filmu ochronnego o wysokim połysku. Redukuje nieprzyjemne „skrzypienie”.

Zastosowanie:

Uniwersalny środek czyszczący, o właściwościach pielęgnujących, do wszystkich wodoodpornych podłóg, szczególnie do PCV, kauczuku, linoleum, naturalnego i sztucznego kamienia, nieszkliwionego klinkieru i płytek podłogowych. W przypadku stosowania produktu w automatach czyszczących wytwarzana jest niewielka ilość piany. Produkt nie jest przeznaczony do podłóg drewnianych i podłóg zabezpieczonych poliuretanem.

Sposób użycia:

Pierwsza pielęgnacja: rozcieńczony produkt (0,5-1 l produktu na 8 l wody) nanieść na czyszczoną powierzchnię, pozostawić do wyschnięcia. Polerowanie z użyciem pada rotacyjnego lub miękkiej szczotki zwiększa połysk czyszczonej powierzchni.
Czyszczenie codzienne: w zależności od stopnia zabrudzenia stosować 20-40 ml produktu na 8 l wody. W przypadku używania automatu czyszczącego stosować roztwór o stężeniu nie większym niż 0,5% lub stężeniu wskazanym przez producenta urządzenia.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  0,25-0,5% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 11
Dostępne opakowania
 10L
Do maszyn czyszczących
 Tak

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: