Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

SANI PROFI - środek do bieżącego czyszczenia sanitariatów 1L

brak zdjęcia
11.1
13.65 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: SANIPROFI
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Środek do bieżącego czyszczenia sanitariatów, odkamieniacz na bazie kwasu amidosulfonowego. Z łatwością usuwa osady mineralne, zabrudzenia z moczu, mydła, oleju i smaru. Regularne stosowanie zapobiega osadzaniu osadów mineralnych. Wysycha szybko bez smug. Delikatny dla materiałów. Gruntowne czyszczenie nie jest wymagane w przypadku regularnego stosowania.

Zastosowanie:

Do czyszczenia wszystkich kwaso- i wodoodpornych materiałów oraz powierzchni w obszarach sanitarnych tj.: bieżącego mycia ścian, posadzek, urządzeń sanitarnych ceramicznych i ze stali nierdzewnej. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na kwasy, takich jak: marmur, granit, wapień itp., emali nie odpowiadającej normom wg klasyfikacji DIN ISO 2722, uszkodzonych powierzchni chromowanych i ocynkowanych lub armatury.

Sposób użycia:

Czyszczenie bieżące: na mokro w 1- lub 2-stopniowym systemie czyszczenia 80–100 ml na 8 l zimnej wody (1–1,25%). Przy większych zabrudzeniach można zastosować wyższe stężenie do 400 ml na 8 l zimnej wody (5%), po krótkim czasie ekspozycji powierzchnię spłukać czystą wodą. Do czyszczenia WC można stosować środek nierozcieńczony, nanieść pod rantami urządzenia, po krótkim czasie ekspozycji przeszorować szczotką, następnie spłukać czystą wodą. Czyszczenie powierzchni: produkt nanieść na ściereczkę lub gąbkę i przetrzeć czyszczoną powierzchnie. Po krótkim czasie spłukać dokładnie czystą wodą. Przed użyciem należy sprawdzić zgodność produktu z czyszczoną powierzchnią, w niewidocznym miejscu. Czyszczenie i pielęgnacja urządzeń sanitarnych powinna być zgodna z zaleceniami producenta czyszczonych urządzeń! Za użycie preparatu niezgodnie z instrukcją i wynikające stąd uszkodzenia odpowiada użytkownik.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  1-1,25% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 1
Dostępne opakowania
 1L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: