Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

SELF-SHINE - emulsja ochronna na bazie naturalnego wosku 10L

193.3
237.76 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: SELFSHINE
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Emulsja pielęgnująca i zabezpieczająca wykładziny podłogowe, na bazie naturalnego wosku. Łatwo rozprowadza się na powierzchni, posiada doskonałe właściwości wypełniające. Nadaje się do polerowania maszyną  wysokoobrotową high-speed. Można stosować w formie skoncentrowanej lub rozcieńczonej. Nadaje się do powlekania wszystkich podłóg i wykładzin odpornych na wodę.

Zastosowanie:

Produkt szczególnie zalecany do powlekania linoleum, kamienia, kauczuku, PVC oraz lakierowanego parkietu. Preferowane zastosowanie na powierzchniach mało uczęszczanych, niezbyt zabrudzonych, w miejscach, gdzie wymagany jest wysoki połysk i doskonała optyka posadzki.

Sposób użycia:

Preparat stosować tylko na powierzchniach uprzednio wyczyszczonych środkiem do gruntownego mycia. Przed nałożeniem emulsji należy wyłączyć grzejniki i inne źródła ciepła. Nanieść 1-3 cienkie warstwy środka. Po nałożeniu każdej warstwy odczekać przynajmniej 20-30 min. Po tak zabezpieczonej podłodze można chodzić po upływie 2 godzin. Pełną wytrzymałość powłoka osiąga po około 24 godzinach, zależnie od temperatury i wilgotności powietrza. Dla wytworzenia optymalnych właściwości filmu ochronnego potrzeba jednak, w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu, okresu kilku dni. Aby osiągnąć większą trwałość i wzmożony połysk zaleca się polerowanie maszyną wysokoobrotową. Nie stosować na wykładziny pokryte fabrycznie przezroczystą warstwą ochronną poliuretanu.
Pielęgnacja bieżąca:
W przypadku podłóg zabezpieczonych: 20-40 ml środka na 8 litrów wody.
W przypadku podłóg niezabezpieczonych: 40-60 ml środka na 8 litrów wody.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  gotowy lub 0,2-0,6%
Wartość pH w koncentracie
 9
Dostępne opakowania
 10L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: