Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

SLIDE STOP - polimerowa powłoka ochronna / grunt 10L

275
338.25 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: SLIDESTOP
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Środek o dużej odporności na zarysowania i inne uszkodzenia, bogaty w tworzywa syntetyczne. Odznacza się dużą zdolnością wypełniania porów, dobrymi właściwościami gruntującymi oraz łatwością nakładania. Pozostawia długo utrzymujący się, antypoślizgowy film ochronny. Przy stosowaniu zgodnym z zaleceniami, możliwe jest nakładanie innych środków konserwujących, jako dodatkowej warstwy ochronnej. Po całkowitym wyschnięciu nadaje się do polerowania maszyną jednotarczową.

Zastosowanie:

Zalecany do gruntowania „otwartych“ posadzek cementowych, betonowych, magnezytowych, kamiennych i z tworzyw sztucznych, jak również porowatego linoleum, surowego drewna i nie powlekanych wykładzin korkowych. W celu zmniejszenia śliskości można zastosować Slide Stop jako środek konserwujący do wykładzin PCV, kamienia, zagruntowanego linoleum, nie glazurowanego klinkieru i płytki podłogowej.

Sposób użycia:

Nanosić na powierzchnię zupełnie czystą, zagruntowaną, zneutralizowaną i suchą (patrz również sposób użycia TERRANO, TERRADUR).
Gruntowanie: Nanieść 1-2 cienkie warstwy. Przy czym każda warstwa, przed nałożeniem następnej musi całkowicie wyschnąć (20-30 min przy dobrej wentylacji i w zależności od temperatury pomieszczenia).
Powlekanie: Po wyschnięciu można nałożyć inny środek konserwujący, by uzyskać dodatkową warstwę zabezpieczającą, np. BIGOMAT BRILLANT, TRIGOMAT BRILLANT. Jako środek zmniejszający śliskość posadzki, stosować zarówno do gruntowania jak i powlekania.
Chronić przed mrozem!

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  gotowy do użycia
Wartość pH w koncentracie
 8,5
Dostępne opakowania
 10L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: