Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

SMOKE RESIGN REMOVER - płyn do mycia komór wędzarniczych 12KG

166
204.18 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: SMOKE
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Wysoce alkaliczny, silnie pieniący się środek czyszczący. Intensywnie rozpuszcza przypalone i żywiczne resztki organiczne takie, jak: resztki skrobi, zwęglenia, żywiczne, osady z dymu. Dzięki zawartości specjalnej kombinacji substancji aktywnych tworzy stabilną i długo utrzymującą się pianę czyszczącą. Zalecany zwłaszcza do stosowania na gorące i ciepłe powierzchnie. Nie nadaje się do czyszczenia kolorowych, wykonanych z metali lekkich i innych wrażliwych na alkalia powierzchni.

Zastosowanie:

Produkt przeznaczony do profesjonalnego czyszczenia pieców grilowych, pieców do pieczenia, komór i wózków wędzarniczych, blach stalowych, wózków do piekarni i wózków do tac. Do stosowania w postaci rozcieńczonej z użyciem urządzenia do wytwarzania piany. W przypadku silnych zabrudzeń należy wybrań dłuższy czas działania produktu. Stosować tylko na odporne na alkalia powierzchnie. Nie czyścić produktem powierzchni kolorowych, wykonanych z metali lekkich i wrażliwych na alkalia. 

Sposób użycia:


Czyszczenie komór wędzarniczych - proporcje od 1:5 do 1:20. Na gorącą, zanieczyszczoną powierzchnię nanieść gorący roztwór czyszczący za pomocą urządzenia wytwarzającego pianę (całą powierzchnię pokryć pianą). Pozostawić pianę na powierzchni przez ok. 15 minut (przy temperaturze ok. 90°C). Następnie spłukać powierzchnię czysta wodą.
Czyszczenie sprzętu wędzarniczego, wózków wędzarniczych, blach stalowych - proporcje od 1:20 do 1:40. Roztwór czyszczący nanieść na powierzchnię za pomocą urządzenia wytwarzającego pianę i pozostawić kilka minut do momentu zadziałania. Następnie spłukać powierzchnię czystą wodą. Mniejsze przedmioty można czyścić w kąpieli zanurzeniowej.
Do lekko zanieczyszczonych wózków wędzarniczych i blach stalowych - proporcje od 1:40 do 1:60;
Przy niewielkich zabrudzeniach i codziennym czyszczeniu stosować rozcieńczenie od 1:20 do 1:40.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  1-20% roztwór
Wartość pH w koncentracie
 14
Dostępne opakowania
 12KG

 

 

 

 

 Dokumenty do pobrania: