Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

SOLEX - środek do gruntownego czyszczenia na sucho 5L

166.3
204.55 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: SOLEX
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Aktywna kombinacja składników w połączeniu z zastosowaniem odpowiednich maszyn czyszczących, pozwala na szybkie i niebywale łatwe usuwanie uszkodzonych powłok polimerowych i woskowych. SOLEX usuwa zabrudzenia z wszelkich powierzchni, również uprzednio pokrytych warstwą ochronną. Możliwe punktowe czyszczenie gruntowne poprzez stosowanie metody natryskowej. Czyszczenie gruntowne „na sucho” umożliwia w ekonomiczny sposób odnowę startych warstw powłoki ochronnej, a ponadto wydłuża znacznie okres pomiędzy koniecznością stosowania czyszczenia gruntownego „na mokro”.

Zastosowanie:

Środek do czyszczenia gruntownego „na sucho” takich powierzchni jak: zabezpieczony oraz niezabezpieczony, naoliwiony, woskowany parkiet lub deska drewniana, linoleum, żywica epoksydowa, podłogi z tworzyw sztucznych. Nie nadaje się do usuwania warstw lub resztek parafinowych. 

Dzięki możliwości punktowego zastosowania, na powierzchniach masowo uczęszczanych (np. hipermarkety, szpitale) nie zakłócamy codziennego porządku w danym obiekcie.


Sposób użycia:

Stosować w formie nierozcieńczonej. Przed użyciem oczyścić powierzchnię ze śmieci i kurzu. Rozpryskać środek zawsze tylko na powierzchni do 5-8 m2 i natychmiast przystąpić do obróbki maszyną lub padem. W razie konieczności pad przełożyć na drugą stronę lub wymienić na nowy. Brudne pozostałości zebrać wilgotnym mopem. Po krótkim okresie czasu wysychania, możliwe jest naniesienie nowej powłoki ochronnej.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  gotowy do użycia
Wartość pH w koncentracie
 10
Dostępne opakowania
 5L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: