Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

SUPER LASTIC METALLIC - polimerowa powłoka ochronna

28
34.44 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Rozmiar: 
Kod produktu: SUPERLASTICMETALLIC
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Środek do powlekania podłóg. Tworzy szczególnie trwałą warstwę ochronną. Zbudowany na bazie dyspersji polimerowej i wosków polimerowych. Wzbogacony związkami cynku, co powoduje dużą odporność na zabrudzenia, zarysowania obcasami, działanie środków myjących. Nadaje pokrywanej powierzchni połysk i pozostawia przyjemny zapach.

Zastosowanie:

Przeznaczony do powlekania PCV, tworzyw sztucznych, kamienia, zagruntowanego linoleum, nie glazurowanego klinkieru i płytek podłogowych, lakierowanego parkietu. Szczególnie polecany do podłóg w pomieszczeniach o wysokiej frekwencji lub szczególnie narażonych na zanieczyszczenia.

Sposób użycia:

Przed nałożeniem preparatu, podłogę należy odpowiednio przygotować, tzn. odkurzyć, umyć płynem do gruntownego czyszczenia, zneutralizować i pozostawić do wyschnięcia.
Nakładanie powłoki ochronnej:
Należy zadbać o wyrównaną temperaturę pomieszczenia i samej podłogi. Optymalna temperatura to ok. 10-20o C. Wyeliminować działanie urządzeń mogących przyczynić się do zwiększenia temperatury. Zadbać o odpowiednią wentylację. Nanieść 1-3 cienkie warstwy, przy czym uważać, by każda warstwa, przed nałożeniem następnej, dokładnie wyschła. Potrzeba na to około 20-30 min w zależności od temperatury i przy odpowiednio dobrym dopływie powietrza. Powłoka osiąga pełną wytrzymałość po około 1 dniu, zależnie od temperatury i wilgotności powietrza. Aby osiągnąć większą trwałość i wzmożony połysk zaleca się polerowanie maszyną wysokoobrotową.
UWAGA! Chronić przed mrozem.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  gotowy do użycia
Wartość pH w koncentracie
 8-9
Dostępne opakowania
 1L / 10L
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: