Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Suszarka basenowa Warmtec BarrelFlow HR 2500W - stal - biała

1218.7
1499 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: BARRELFLOW-HR
Dostępność: w magazynie
 
negocjuj

Suszarka basenowa do włosów: warmtec® BarrelFlow HR 2500W - stal - biała

 

Profesjonalna suszarka basenowa do włosów z przyciskiem włącz/wyłącz o mocy max. 2500W. Dzięki metalowej obudowie i bardzo trwałej konstrukcji znakomicie sprawdza się w obiektach o dużej intensywności użytkowania, eliminuje problemy z wyrwanymi rurami. Charakteryzuje się wyjątkowo solidną konstrukcją. Posiada ręczny włącznik, który uruchamia urządzenie na 50 sekund. W tym czasie strumień ciepłego powietrza o prędkości powyżej 100 km/h pozwala skutecznie osuszyć włosy w krótkim czasie. Ponowne naciśnięcie przycisku powoduje wyłączenie się suszarki przed zaprogramowanym czasem. Urządzenie ma klasyczną, sprawdzoną budowę opartą na jednym z najbardziej wytrzymałych silników, który w połączeniu z grzałką o dużej mocy gwarantuje wysoką wydajność suszenia. Mocna metalowa obudowa ze stali nierdzewnej jest odporna na korozję i odkształcenia mechaniczne. Praktyczna obrotowa dysza oraz przycisk „start/stop” zostały pokryte błyszczącym chromem, co zdecydowanie poprawia wrażenia estetyczne.

 

Zalety suszarki basenowej do włosów warmtec® BarrelFlow HR:

 

- duża moc grzewcza,
- krótki czas suszenia,
- wytrzymały silnik,
- obrotowa dysza,
- wyposażona w przycisk włącz/wyłącz (suszarka uruchamia się po naciśnięciu przycisku i wyłącza samoczynnie po 50 sekundach lub wcześniej po ponownym naciśnięciu przycisku),
- wysoka jakość wykonania,
- duża trwałość podzespołów,
- gwarancja door-to-door 24 miesiące.

 

Dane modelu warmtec® BarrelFlow HR:

 

napięcie zasilające  ~230V/50Hz
moc  2500W
temperatura powietrza 
 >54°C
prędkość powietrza  >108 km/h
waga  4,4 kg
wymiary  235x265x210mm
stopień ochrony  IPX1
klasa ochrony  II
poziom hałasu  70dB
obudowa  stal nierdzewna
kolor  biały
gwarancja  2 lata (door-to-door)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warmtec® ?


Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" - co oznacza, że w przypadku usterki transport do serwisu jest dla klienta bezpłatny. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.

 

 Do pobrania: