Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Suszarka do rąk Warmtec AirBlader 1800W - stal - matowa

568.29
699 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: AIRBLADER
Dostępność: w magazynie
 
negocjuj

Suszarka do rąk: warmtec® AirBlader 1800W - stal - matowa

 

Niezwykła suszarka z super wydajną dmuchawą. Dzięki metalowej obudowie i bardzo trwałej konstrukcji znakomicie sprawdza się w łazienkach o dużej intensywności użytkowania. Elektryczna suszarka warmtec® AirBlader działa w pełni automatycznie dzięki czujnikowi na podczerwień. Start następuje w momencie zbliżenia rąk do dyszy, której specjalny kształt powoduje, że strumień ciepłego powietrza osiąga zawrotną prędkość aż 324 km/h. Pozwala to na skuteczne osuszenie dłoni w rewelacyjnie krótkim czasie ok. 10 sekund. AirBlader charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją opartą na wytrzymałym silniku wysokoobrotowym, którego wydajność jest wielokrotnie większa od tradycyjnych silników elektrycznych przy mniejszym zapotrzebowaniu na energię. Te cechy decydują o wyjątkowo ekonomicznej eksploatacji, a w połączeniu z mocną, ładną i opływową obudową ze stali nierdzewnej, plasują to urządzenie w klasie wyższej nowoczesnych suszarek do rąk. Łagodna linia kształtu obudowy idealnie komponuje się z każdą łazienką.

 

Zalety automatycznej suszarki do rąk warmtec® AirBlader:


- wydajny i nowoczesny silnik wysokoobrotowy,

- specjalny kształt dyszy zwiększa siłę dmuchawy,

- niskie zużycie energii elektrycznej,

- bardzo krótki czas suszenia,

- „wandaloodporna” obudowa z trwałej stali nierdzewnej,

- wyjątkowo ekonomiczna eksploatacja,

- duża trwałość podzespołów,
- bardzo wysoka jakość wykonania,

- nowoczesna stylistyka,

- prosty montaż,
- nie wymaga konserwacji,

- 3 lata gwarancji „door-to-door”.


 Dane modelu warmtec® AirBlader:

 

napięcie zasilające  ~230V/50Hz
moc  1800W
zasięg czujnika  5-15 cm
temperatura powietrza 
 >40°C
prędkość powietrza  >324 km/h
średni czas suszenia  ok. 10 sekund
waga  4,3 kg
wymiary  320x290x175mm
stopień ochrony  IPX1
klasa ochrony  II
poziom hałasu  80dB
obudowa  stal nierdzewna
kolor  matowy
gwarancja  3 lata (door-to-door)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oszczędności ?


Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk warmtec® AirBlader jest w skali roku ponad 13 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Automatyczna suszarka do rąk warmtec® z powodzeniem zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala osiągnąć znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem produkcji śmieci ze zużytych ręczników.


Dlaczego warmtec® ?


Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" - co oznacza, że w przypadku usterki transport do serwisu jest dla klienta bezpłatny. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.

 

 Do pobrania: