Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Suszarka do rąk Warmtec BarrelFlow 2500W - ABS - srebrna

340.65
419 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: BARRELFLOW-SRE
Dostępność: w magazynie
 
negocjuj

Suszarka do rąk: warmtec® BarrelFlow 2500W - ABS - srebrna

 

Automatyczna suszarka BarrelFlow ABS znakomicie zastępuje ręczniki papierowe w każdej łazience. Charakteryzuje się bardzo solidną konstrukcją. Działa w pełni automatycznie dzięki elektronice zbliżeniowej na podczerwień. Start następuje w momencie zbliżenia rąk do wylotu powietrza. BarrelFlow ABS ma klasyczną, mocną i sprawdzoną konstrukcję o dużej trwałości i niezawodności. Posiada jedną z najmocniejszych grzałek na rynku, która w połączeniu z silną dmuchawą (prędkość wydmuchiwanego powietrza > 100km/h) przekłada się na wysoką skuteczność suszenia. Silny podmuch ciepłego powietrza w tym modelu gwarantuje skuteczne osuszenie dłoni w ok. 15 sekund. Mocna obudowa z grubego tworzywa ABS występuje w dwóch kolorach: imitacja koloru INOX lub biała. W obu wersjach suszarka posiada chromowaną, obrotową dyszę. Wewnątrz opływowej obudowy pracuje jeden z najbardziej wytrzymałych silników na rynku. Estetyka i wzornictwo suszarki BarrelFlow ABS sprawiają, że to urządzenie idealnie komponuje się z wystrojem każdej łazienki.

 

Zalety automatycznej suszarki do rąk warmtec® BarrelFlow:


- duża moc i krótki czas suszenia,

- optymalny poziom hałasu,

- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie,
- trwała obudowa z tworzywa ABS,
- wysoka jakość wykonania,

- klasyczna stylistyka,

- prosty montaż,
- ekonomiczna eksploatacja,

- nie wymaga konserwacji

- 3 lata gwarancji „door-to-door”.


 Dane modelu warmtec® BarrelFlow:

 

napięcie zasilające  ~230V/50Hz
moc  2500W
zasięg czujnika  5-20 cm
temperatura powietrza 
 >54°C
prędkość powietrza  108 km/h
średni czas suszenia  ok. 15 sekund
waga  2,9 kg
wymiary  235x265x210mm
stopień ochrony  IPX1
klasa ochrony  II
poziom hałasu  70dB
obudowa  tworzywo ABS
kolor  srebrny
gwarancja  3 lata (door-to-door)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oszczędności ?

 

Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk warmtec® BarrelFlow ABS jest w skali roku ponad 5 razy tańsze od kosztów uzupełniania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i zużycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Automatyczna suszarka do rąk warmtec® z powodzeniem zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala osiągnąć znaczne oszczędności.

 

Dlaczego warmtec® ?


Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" - co oznacza, że w przypadku usterki transport do serwisu jest dla klienta bezpłatny. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.

 

 Do pobrania: