Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Suszarka do rąk Warmtec BarrelFlow Push 2500W - stal - mat

568.29
699 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: BARRELFLOW-PUSH
Dostępność: w magazynie
 
negocjuj

Suszarka do rąk: warmtec® BarrelFlow Push 2500W - stal - matowa

 

Automatyczna suszarka BarrelFlow PUSH znakomicie zastępuje ręczniki papierowe w każdej łazience. Dzięki metalowej obudowie i bardzo trwałej konstrukcji znakomicie sprawdza się w łazienkach o dużej intensywności użytkowania. Charakteryzuje się wyjątkowo solidną konstrukcją. W odróżnieniu od innych suszarek serii BarrelFlow, model PUSH posiada ręczny włącznik, który uruchamia urządzenie na 25 sekund. W tym czasie strumień ciepłego powietrza o prędkości powyżej 100 km/h pozwala skutecznie osuszyć dłonie w krótkim czasie. Ponowne naciśnięcie przycisku powoduje wyłączenie się suszarki przed zaprogramowanym czasem. BarrelFlow PUSH ma klasyczną, sprawdzoną budowę opartą na jednym z najbardziej wytrzymałych silników, który w połączeniu z grzałką o dużej mocy gwarantuje wysoką wydajność suszenia. Mocna metalowa obudowa ze stali nierdzewnej (szczotkowanej) jest odporna na korozję i odkształcenia mechaniczne. Praktyczna obrotowa dysza oraz przycisk „start/stop” zostały pokryte błyszczącym chromem, co zdecydowanie poprawia wrażenia estetyczne. Wzornictwo suszarki BarrelFlow PUSH idealnie komponuje się z wystrojem każdej łazienki.

 

Zalety automatycznej suszarki do rąk warmtec® BarrelFlow:


- duża moc i krótki czas suszenia,

- „wandaloodporna” obudowa z trwałej stali nierdzewnej,

- optymalny poziom hałasu,

- wygodny przycisk „start/stop” (tzw. PUSH button),
- duża trwałość podzespołów,
- wysoka jakość wykonania,

- klasyczna stylistyka,

- prosty montaż,
- ekonomiczna eksploatacja,

- nie wymaga konserwacji,

- 3 lata gwarancji „door-to-door”.


 Dane modelu warmtec® BarrelFlow:

 

napięcie zasilające  ~230V/50Hz
moc  2500W
zasięg czujnika  włącznik ręczny
temperatura powietrza 
 >54°C
prędkość powietrza  108 km/h
średni czas suszenia  ok. 15 sekund
waga  4,4 kg
wymiary  240x260x210mm
stopień ochrony  IPX1
klasa ochrony  II
poziom hałasu  70dB
obudowa  stal nierdzewna
kolor  matowy
gwarancja  3 lata (door-to-door)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oszczędności ?


Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk warmtec® BarrelFlow PUSH jest w skali roku ponad 5 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Automatyczna suszarka do rąk warmtec® z powodzeniem zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala osiągnąć znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem produkcji śmieci ze zużytych ręczników.

 

Dlaczego warmtec® ?


Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" - co oznacza, że w przypadku usterki transport do serwisu jest dla klienta bezpłatny. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.

 

 Do pobrania: