Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Suszarka do rąk Warmtec JetFlow Exclusive 1650W - stal - matowa

2926.02
3599 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: JETFLOW-EX
Dostępność: w magazynie
 
negocjuj

Suszarka do rąk: warmtec® JetFlow Exclusive 1650W - stal - matowa


Automatyczna suszarka kieszeniowa JetFlow Prestige to najbardziej nowoczesne urządzenie w gamie suszarek warmtec®. W tym prestiżowym modelu producent zastosował super-wydajny, bezszczotkowy silnik prądu stałego, który zapewnia wielokrotnie większą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi silnikami szczotkowymi - trwałość tej jednostki szacuje się na minimum 14 lat pracy bez utraty wydajności przy ok. 500 cyklach suszenia na dobę. Bardzo wydajny silnik dmuchawy i specjalna konstrukcja otworów powietrznych pozwalają wygenerować prędkość powietrza większą od siły cyklonu. Potężny podmuch 340 km/h gwarantuje rekordowo krótki czas suszenia rąk w zaledwie 7 sekund. Suszenie następuje poprzez zdmuchnięcie cząstek wody ze skóry w tak krótkim czasie, że strumień ciepłego powietrza nie powoduje przesuszenia dłoni, co zapewne docenią osoby o delikatnej i wrażliwej skórze. Zdmuchnięte krople wody spływają specjalnym kanałem do wysuwanego zbiornika w dolnej części obudowy, co zapobiega rozpryskom na podłodze pod suszarką. Podczas pracy w komorze suszenia dłonie są oświetlone przyjemnym blaskiem przez energooszczędne diody. Urządzenie model JetFlow Prestige ma dopracowaną stylistycznie i trwałą obudowę, której kluczowe elementy są ze stali nierdzewnej szczotkowanej, pozostałe z wysokiej jakości tworzywa ABS. Ponadto, wewnętrzna powierzchnia komory suszenia rąk pokryta jest powłoką antybakteryjną. Niebywałą czystość i higienę procesu suszenia zapewnia w tym modelu filtr HEPA, który skutecznie dezynfekuje zasysane powietrze, oczyszczając je w 99,97% z zanieczyszczeń mechanicznych oraz zatrzymuje komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii, a także większość wirusów. Te cechy sprawiają, że suszarka kieszeniowa JetFlow Prestige idealnie sprawdza się nie tylko w łazienkach, ale i w punktach gastronomicznych, placówkach medycznych oraz zakładach produkcji spożywczej, czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka higiena, sterylność i czystość rąk.

 

Zalety automatycznej suszarki do rąk warmtec® JetFlow:

- rewelacyjnie niski pobór energii przy wyjątkowo wysokiej wydajności,

- wyjątkowo ekonomiczna eksploatacja,

- wbudowany filtr HEPA (dezynfekcja powietrza w 99,97%),

- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie,

- rekordowo krótki czas suszenia,

- antybakteryjna powłoka w komorze suszenia,

- trwała obudowa ze stali nierdzewnej i elementów z tworzywa ABS,

- suszarka bezpieczna dla dłoni - nie przesusza skóry,

- niezawodny bezszczotkowy silnik prądu stałego,

- żywotność silnika minimum 14 lat,

- efekt świetlny – diody w kieszeni suszącej,

- proekologiczny system sterujący układem ogrzewania powietrza dmuchawy,

- super-nowoczesne wzornictwo,

- dostępna na zamówienie dodatkowo w kolorach białym, czerwonym i srebrnym,

- 3 lata gwarancji „door-to-door” z opcją przedłużenia na 5 lat.


Dane modelu warmtec® JetFlow:

 

napięcie zasilające  ~230V/50Hz
moc  800-1650W
temperatura powietrza 
 >40°C
prędkość powietrza  >340 km/h
średni czas suszenia  ok. 7 sekund
waga  13 kg
wymiary  730x300x220mm
stopień ochrony  IPX4
klasa ochrony  II
poziom hałasu  70dB
obudowa  stal nierdzewna
kolor  matowy
gwarancja  3 lata (door-to-door)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oszczędności ?


Użytkowanie kieszeniowej suszarki do rąk JetFlow jest w skali roku ponad 21 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Automatyczna suszarka do rąk JetFlow idealnie zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala osiągnąć znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem produkcji i utylizacji śmieci ze zużytych ręczników.


Dlaczego warmtec® ?


Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" - co oznacza, że w przypadku usterki transport do serwisu jest dla klienta bezpłatny. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.

 

 Do pobrania: