Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Suszarka do rąk Warmtec MaxFlow 1800W - stal - czerwona

730.89
899 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: MAXFLOW-CZE
Dostępność: w magazynie
 
negocjuj

Suszarka do rąk: warmtec® MaxFlow 1800W - stal - czerwona

 

Automatyczna suszarka MaxFlow dzięki metalowej obudowie i bardzo trwałej konstrukcji znakomicie sprawdza się w łazienkach o dużej intensywności użytkowania. Mocna obudowa ze stali nierdzewnej jest odporna na korozję i odkształcenia mechaniczne, a przy tym ma wbudowany sygnalizator świetlny w kształcie strzałki, który zmienia kolor w trakcie pracy. Suszarka działa w pełni automatycznie dzięki czujnikom na podczerwień. Start następuje w momencie zbliżenia rąk do dyszy, której specjalny kształt zwiększa prędkość strumienia ciepłego powietrza do zawrotnej prędkość aż 324 km/h. Pozwala to skutecznie osuszyć dłonie w zaledwie 10 sekund. MaxFlow charakteryzuje się bardzo nowoczesną konstrukcją opartą na wytrzymałym silniku wysokoobrotowym, którego wydajność jest o wiele większa od tradycyjnych silników elektrycznych przy znacznie mniejszym zapotrzebowaniu na energię. Te cechy decydują o wyjątkowo ekonomicznej eksploatacji, a w połączeniu z bardzo solidną i ciekawą stylistycznie obudową, plasują to urządzenie w elitarnym gronie najlepszych klasycznych suszarek do rąk dostępnych na rynku. Dopracowana stylistycznie linia kształtu suszarki idealnie komponuje się w każdej łazience.

 

Zalety automatycznej suszarki do rąk warmtec® MaxFlow:

- wydajny i nowoczesny silnik wysokoobrotowy,

- specjalny kształt dyszy zwiększa siłę dmuchawy,

- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie,

- niskie zużycie energii elektrycznej,

- bardzo krótki czas suszenia,

- wyjątkowo ekonomiczna eksploatacja,

- „wandaloodporna” obudowa z mocnej stali nierdzewnej,

- duża trwałość podzespołów,
- bardzo wysoka jakość wykonania,

- ponadczasowa stylistyka,

- prosty montaż,
- nie wymaga konserwacji,

- 3 lata gwarancji „door-to-door”.


 Dane modelu warmtec® MaxFlow:

 

napięcie zasilające  ~230V/50Hz
moc  1800W
zasięg czujnika  5-15 cm
temperatura powietrza 
 >40°C
prędkość powietrza  >324 km/h
średni czas suszenia  ok. 10 sekund
waga  5,6 kg
wymiary  320x280x175mm
stopień ochrony  IPX1
klasa ochrony  II
poziom hałasu  75dB
obudowa  stal nierdzewna
kolor  czerwony
gwarancja  3 lata (door-to-door)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oszczędności ?


Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk warmtec® MaxFlow jest w skali roku ponad 13 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszanie. Automatyczna suszarka do rąk warmtec® z powodzeniem zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala osiągnąć znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem produkcji śmieci ze zużytych ręczników.


Dlaczego warmtec® ?


Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" - co oznacza, że w przypadku usterki transport do serwisu jest dla klienta bezpłatny. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.

 

 Do pobrania: