Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Suszarka do rąk Warmtec MDF 2000 - ABS - srebrna

186.18
229 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: MDF2000-SRE
Dostępność: w magazynie
 
negocjuj

Suszarka do rąk: warmtec® MDF 2000

 

Automatyczna suszarka do rąk MDF 2000 znakomicie zastępuje ręczniki papierowe i okazała się hitem dla szkół i przedszkoli. To najcichsza suszarka do rąk w gamie producenta warmtec®. Jej wyjątkowo cicha praca to cecha szalenie istotna w takich placówkach, jak żłobki, przedszkola(!!!), szkoły, urzędy i ośrodki konferencyjno-szkoleniowe, ale równie świetnie sprawdza się także na stacjach benzynowych, w restauracjach, barach, zajazdach, a nawet w mieszkaniach prywatnych. Model MDF 2000 jest lekki i cichy więc śmiało może być zamontowany na bardzo cienkich ściankach działowych z płyt kartonowo-gipsowych lub OSB bez dodatkowego systemu wyciszającego. Użytkowanie tej suszarki jest bardzo przyjemne i komfortowe. Elektryczna suszarka warmtec® MDF 2000 działa w pełni automatycznie dzięki elektronice zbliżeniowej na podczerwień. Zaskakująco łagodny start następuje w momencie zbliżenia rąk do szerokiego wylotu powietrza. Wygodę podczas suszenia zapewnia duża przestrzeń pod dyszą dmuchawy, a układ ogrzewający powietrze pracuje wyjątkowo wydajnie. Suszarka MDF 2000 posiada sprawdzoną, klasyczną i trwałą konstrukcję, a dzięki innowacyjnej linii kształtu obudowy stanowi przyjemny i nowoczesny akcent w każdej łazience.

 

Zalety automatycznej suszarki do rąk warmtec® MDF 2000:

 

- najcichsza suszarka warmtec® na rynku,

- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie,
- trwała obudowa z tworzywa odpornego na promienie UV,
- nowoczesna stylistyka,

- sprawdzona, klasyczna konstrukcja,
- prosty montaż,
- ekonomiczna eksploatacja,
- suszarka nie wymaga konserwacji,
- duża przestrzeń na dłonie pod szeroką dyszą,
- wysoka niezawodność za niską cenę,
- gwarancja door-to-door 36 miesiący.

 

 Dane modelu warmtec® MDF 2000:

 

napięcie zasilające  ~230V/50Hz
moc  2000W
zasięg czujnika  5-20 cm
temperatura powietrza 
 >54°C
prędkość powietrza  >58km/h
średni czas suszenia  ok. 30 sekund
waga  2,4 kg
wymiary  240x235x255mm
stopień ochrony  IPX1
klasa ochrony  II
poziom hałasu  50dB (bardzo cicha)
obudowa  tworzywo ABS
kolor  srebrny
gwarancja  3 lata (door-to-door)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oszczędności ?

 

Użytkowanie automatycznej suszarki do rąk warmtec® MDF 2000 jest w skali roku ponad 4 razy tańsze od kosztów stosowania ręczników papierowych typu ZZ przy założeniu 100 cykli suszenia w ciągu doby i użycia średnio 3 listków ręcznika na jedno osuszenie. Automatyczna suszarka do rąk warmtec® świetnie zastępuje ręczniki papierowe, tym samym pozwala osiągnąć znaczne oszczędności, całkowicie likwidując problem produkcji i utylizacji śmieci ze zużytych ręczników.

 

 Dlaczego warmtec® ?


Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" - co oznacza, że w przypadku usterki transport do serwisu jest dla klienta bezpłatny. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.

 

 Do pobrania: