Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Suszarka hotelowa do włosów Warmtec P2 1200W - ABS - biała

80.49
99 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: P2-BIA
Dostępność: w magazynie
 
negocjuj

Suszarka hotelowa do włosów: warmtec® P2 1200W - ABS - biała

 

Suszarka P2 należy do serii Prestige suszarek do włosów warmtec®, która wyróżnia się przede wszystkim wzornictwem. Styliści wykorzystali akcenty chromowane, które zdecydowanie polepszają estetykę urządzeń i nadają suszarkom prestiżowy wygląd. Chromowana kratka wlotu powietrza w modelu P2 świetnie komponuje się z wysokiej jakości tworzywem ABS, z którego wykonano zarówno suszarkę, jak i uchwyt bazowy. Montaż jest bardzo prosty, a urządzenie można podłączyć do sieci za pomocą klasycznej wtyczki do gniazdka. P2 to bardzo zgrabna i poręczna suszarka do włosów z praktycznym i wygodnym uchwytem ściennym. Zarówno suszarka, jak i baza są wykonane z tego samego tworzywa odpornego na promienie UV więc nie ma groźby przebarwień obudowy w wyniku działania ostrego światła słonecznego. Typ hotelowy suszarki charakteryzuje się tym, że oprócz uchwytu ściennego, posiada włącznik główny oraz specjalny sprężynujący włącznik naciskowy, dzięki któremu suszarka pracuje tylko w dłoni, po odłożeniu wyłącza się automatycznie. Włącznik naciskowy gwarantuje bezpieczeństwo – nie ma możliwości pozostawienia suszarki w trybie pracy. Model P2 ma dwustopniową regulację mocy i podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem (termik i bimetal). Niewątpliwe atuty tej suszarki to m.in. bardzo łatwy montaż, wysoka niezawodność, stosunkowo cicha praca i eleganckie wzornictwo.


Zalety suszarki hotelowej do włosów warmtec® P2:

- dwustopniowa regulacja mocy,

- obudowa i baza z wysokiej jakości tworzywa ABS odpornego na promienie UV,

- podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem – termik+bimetal,

- naciskowy włącznik,

- eleganckie wzornictwo z elementami chromowanymi,

- cicha praca,

- prosty montaż,

- niska cena.


Dane modelu warmtec® P2:

 

napięcie zasilające  ~230V/50Hz
moc  1200W
temperatura powietrza 
 40-54°C
waga  0,70 kg
wymiary  95x195x205mm
stopień ochrony  IPX1
klasa ochrony  II
poziom hałasu  65dB
obudowa  ABS
kolor  biały
gwarancja  2 lata (door-to-door)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo


Mając na względzie najwyższe standardy bezpieczeństwa, wszystkie suszarki hotelowe marki warmtec® zostały fabrycznie wyposażone we włącznik główny, włącznik naciskowy i system podwójnego zabezpieczenia przed przegrzaniem, w tym tzw. termik. Producent zapewnia bezpieczne i bezstresowe użytkowanie każdej hotelowej suszarki marki warmtec®.


Dlaczego warmtec® ?


Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" - co oznacza, że w przypadku usterki transport do serwisu jest dla klienta bezpłatny. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.


Do pobrania: