Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Suszarka hotelowa do włosów Warmtec P3 1200W - ABS - biała

88.62
109 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: P3
Dostępność: w magazynie
 
negocjuj

Suszarka hotelowa do włosów: warmtec® P3 1200W - ABS - biała

 

Suszarka P3 należy do serii Prestige suszarek do włosów warmtec®, która wyróżnia się przede wszystkim wzornictwem. Styliści wykorzystali akcenty chromowane, które zdecydowanie polepszają estetykę urządzeń i nadają suszarkom prestiżowy wygląd. Chromowana kratka wlotu powietrza w tym modelu świetnie komponuje się z wysokiej jakości tworzywem ABS, z którego wykonano zarówno suszarkę, jak i uchwyt ścienny. Element bazowy posiada wbudowaną diodę, która wskazuje podłączenie urządzenia do sieci. Montaż suszarki jest bardzo prosty, a podłączenie do sieci jest możliwe za pomocą klasycznej wtyczki do gniazdka. P3 to bardzo poręczna suszarka do włosów z praktycznym uchwytem, który umożliwia osadzenie suszarki pod różnymi kątami w stosunku do ściany. Zarówno suszarka, jak i baza są wykonane z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promienie UV więc nie ma groźby przebarwień obudowy w wyniku działania ostrego światła słonecznego. Typ hotelowy suszarki charakteryzuje się tym, że oprócz uchwytu ściennego, posiada włącznik główny oraz specjalny sprężynujący włącznik naciskowy, dzięki któremu suszarka pracuje tylko w dłoni, po odłożeniu wyłącza się automatycznie. Włącznik naciskowy gwarantuje bezpieczeństwo – nie ma możliwości pozostawienia suszarki w trybie pracy. Model P3 ma dwustopniową regulację mocy i podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem (termik i bimetal). Niewątpliwe atuty tej suszarki to m.in. bardzo łatwy montaż, wysoka niezawodność, eleganckie wzornictwo i praktyczny uchwyt z diodą.


Zalety suszarki hotelowej do włosów warmtec® P3:

- dwustopniowa regulacja mocy,

- obudowa z wysokiej jakości tworzywa ABS odpornego na promienie UV,

- praktyczny uchwyt trzyma suszarkę pod dowolnym kątem,

- podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem – termik+bimetal,

- naciskowy włącznik,

- eleganckie wzornictwo z elementami chromowanymi,

- dioda informująca o podłączeniu do sieci,

- cicha praca,

- prosty montaż.


Dane modelu warmtec® P2:

 

napięcie zasilające  ~230V/50Hz
moc  1200W
temperatura powietrza 
 40-54°C
waga  0,64 kg
wymiary  95x210x220mm
stopień ochrony  IPX1
klasa ochrony  II
poziom hałasu  70dB
obudowa  ABS
kolor  biały
gwarancja  2 lata (door-to-door)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo


Mając na względzie najwyższe standardy bezpieczeństwa, wszystkie suszarki hotelowe marki warmtec® zostały fabrycznie wyposażone we włącznik główny, włącznik naciskowy i system podwójnego zabezpieczenia przed przegrzaniem, w tym tzw. termik. Producent zapewnia bezpieczne i bezstresowe użytkowanie każdej hotelowej suszarki marki warmtec®.


Dlaczego warmtec® ?


Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" - co oznacza, że w przypadku usterki transport do serwisu jest dla klienta bezpłatny. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.


Do pobrania: