Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

Suszarka hotelowa do włosów Warmtec P8 1800W - ABS - biała

145.53
179 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: P8
Dostępność: w magazynie
 
negocjuj

Suszarka hotelowa do włosów: warmtec® P8 1800W - ABS - biała

 

Suszarka hotelowa do włosów P8 Exclusive z przeznaczeniem do montażu stacjonarnego np. w łazience hotelowej. Wyposażona w zabezpieczenie przed niepożądanym włączeniem, wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS. Bardzo łatwy montaż, wysoka niezawodność i stosunkowo cicha praca to podstawowe atuty tego urządzenia. Suszarka posiada wbudowane zabezpieczenia przed przegrzaniem (termik), a więc można korzystać z niej bez obawy o uszkodzenie grzałki. Suszarka posiada trzystopniową regulację wydajności (zimne powietrze, ciepłe powietrze, gorące powietrze) oraz włącznik naciskowy, który zabezpiecza przed pozostawieniem włączonej suszarki (suszarka może pracować tylko jeśli trzymamy ją w dłoni). Dodatkowo posiada wyłącznik "główny" zlokalizowany w elemencie bazowym suszarki.

 

Zalety suszarki hotelowej do włosów warmtec® P8:


- posiada trzystopniową regulację mocy grzewczej,

- włącznik naciskowy, który zabezpiecza przed pozostawieniem włączonej suszarki (suszarka może pracować tylko jeśli trzymamy ją w dłoni),

- podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem (bimetal + termik),

- posiada wyłącznik główny zlokalizowany w uchwycie ściennym,

- chromowane elementy podkreślają prestiż łazienki,

- wyposażona w przewód zasilający zakończony wtyczką (do podłączenia do gniazdka).

 

Dane modelu warmtec® P8:

 

napięcie zasilające  ~230V/50Hz
moc  1800W
temperatura powietrza 
 40-54°C
waga  1,20 kg
stopień ochrony  IPX1
poziom hałasu  70dB
obudowa  ABS
kolor  biały
gwarancja  2 lata (door-to-door)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo


Mając na względzie najwyższe standardy bezpieczeństwa, wszystkie suszarki hotelowe marki warmtec® zostały fabrycznie wyposażone we włącznik główny, włącznik naciskowy i system podwójnego zabezpieczenia przed przegrzaniem, w tym tzw. termik. Producent zapewnia bezpieczne i bezstresowe użytkowanie każdej hotelowej suszarki marki warmtec®.


Dlaczego warmtec® ?


Suszarki marki warmtec® to urządzenia produkowane z najwyższej jakości materiałów. W ofercie znajduje się bardzo duży wybór urządzeń o różnych parametrach spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kupując suszarkę marki warmtec® mają Państwo gwarancję pełnej satysfakcji. Urządzenia objęte są gwarancją "door-to-door" - co oznacza, że w przypadku usterki transport do serwisu jest dla klienta bezpłatny. Szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych to niewątpliwe atuty marki warmtec®.


Do pobrania: