Ta strona korzysta z cookies. OK rozumiem Więcej informacji

serwis
  Masz pytania? Zadzwoń:
 17 863 10 39

TRIO WC TABS - 3-fazowe tabletki do WC i pisuarów op. 16 x 25 g

18.4
22.63 brutto zł
           
  Ilość:    
zwiększ zmniejsz
Kod produktu: TRIOWCTABS
Dostępność: w magazynie
 
Opis:

Po umieszczeniu w stojącej, niespłukiwanej wodzie czyszczą samoczynnie i szybko. Rozpuszczają osady z wapnia i warstwy brudu w trudno dostępnych miejscach. Szybko i skutecznie usuwają nieprzyjemne zapachy. Działają antybakteryjnie. W czasie rozpuszczania uwalniają przyjemny zapach. Nie są przeznaczone do czyszczenia marmuru, sztucznego kamienia i powierzchni nieodpornych na kwasy.

Zastosowanie:

Produkt do czyszczenia i odkamieniania rur odpływowych i urządzeń sanitarnych ze stojącą wodą takich jak: WC, pisuary i inne. Produkt nie jest przeznaczone do czyszczenia marmuru, sztucznego kamienia i powierzchni nieodpornych na kwasy.

Sposób użycia:

Otworzyć foliowe opakowanie a następnie umieścić tabletkę w zbiorniku ze stojącą wodą. Podczas rozpuszczania tabletki uwalniają się substancje aktywne i dochodzi do wytworzenia aktywnej piany. Powstały w ten sposób roztwór czyszczący należy pozostawić na 5 min. a następnie spłukad. W przypadku silnych zabrudzeń na krawędzi urządzeń sanitarnych mogą pozostad osady, które można łatwo usunąd za pomocą szczotki. Aby wyczyścić szczotkę do WC należy zanurzyć ją w aktywnym roztworze czyszczącym. Za szkody poniesione w wyniku niewłaściwego stosowania produktu nie możemy ponosić odpowiedzialności.

Parametry techniczne:

 

Rozcieńczenie  tabletka
Wartość pH w koncentracie
 2
Dostępne opakowania
 karton 16x25g
Do maszyn czyszczących
 Nie

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania: